Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
ODEŠLEME ZÍTRA 18.8.

Manikúra DOVO Solingen 801 018 R SAT. V

6 837 Kč s DPH
5 650 Kč bez DPH
Velmi kvalitní manikúrní souprava DOVO Solingen 801 018 v černém pouzdru z telecí kůže. Sada obsahuje 5 nástrojů v matném nerezu. Vyrobeno v Německu. Číst více..
Dostupnost: Skladem

Manikúra DOVO Solingen 801 018 R SAT. V

Manikúrní souprava DOVO Solingen 801 018

  • špičková, velmi elegantní manikúra v černém pouzdru s kovovým rámečkem
  • pouzdro - telecí kůže
  • černá barva
  • nástroje - matný nerez
  • obsah: nůžky na nehty, nůžky na kůžičku, oboustanný kosmetický nástroj, pilník kovový - vysekávaný, pinzeta
  • výroba DOVO - originál Solingen Německo

 

DOVO Solingen, Merkur Solingen

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.

Kód: 801 018
Výrobce: DOVO Solingen

Velikost
Střední ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?