Broušení  

Broušením vašich zakázech se zabývá náš osvědčený technik s dlouholetými zkušenostmi v oboru broušení kovů. Máme za sebou tisíce precizně nabroušených střihacích hlavic, nožů a nůžek všeho druhu. Nově nabízíme i službu "Expresní svoz", díky které se k nám Vaše zásilka dostane co nejrychleji. Obraťte se na nás:

Nebrousíme keramické nože, nože se zubatým ostřím, nůžky s mikroozubením, manikúrní a pedikérské štipky či kleště. V případě střihacích hlavic lze brousit pouze celokovové hlavice.

 

Poštovné je zdarma u zakázek nad 3 000 Kč, jinak 99 Kč

Lhůty

Přijaté zboží je připraveno k vyzvednutí do 10 pracovních dnů od jeho obdržení.

V případě odeslání poštou je nutno připočítat (k zmíněné lhůtě) dodací lhůty dopravce. Nově umožňujeme expresní svoz Vaší zásilky společností Geis - stačí, když se nám ozvete na tel. 601 390 244. Cena svozu je 159,-. Nedoporučujeme zasílání Českou Poštou, bývají bohužel problémy s doručením, obzvláště u malých zásilek jako jsou např. stř. hlavice.

Zboží by se k Vám tedy mělo zpět dostat do 14 dnů od Vašeho odeslání k nám. U zakázek přijatých osobně na prodejně nelze brousit na počkání.

Kontakt

Zakázky na broušení je možné přinést osobně nebo poslat poštou do naší kamenné prodejny. Nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo . Nově umožňujeme expresní svoz Vaší zásilky společností Geis - stačí, když se nám ozvete na tel. 601 390 244. Cena svozu je 159,-. Nedoporučujeme zasílání Českou Poštou, bývají bohužel problémy s doručením, obzvláště u malých zásilek jako jsou např. stř. hlavice.

U Alfréda

Křižíkova 435/109
Praha 8 - Karlín, 18600
(3 minuty chůze od metra "B", zastávka "Křižíkova" nebo tram "Urxova")
tel.: 601 390 244,

Otevírací doba: Po - Pá: 10:00 - 12:00, 12:30 - 16:00

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?