Vážení zákazníci, prodejna U Alfréda je do odvolání uzavřena, e-shop funguje stále, na infolinku volejte od 10:00-15:00.

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme dnes

Kartáč KELLER TL 182 30 32

796 Kč
658 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 182 30 32
Výrobce: Keller Bürsten

Vysoce kvalitní tělový masážní kartáč do koupelny KELLER 182 30 32 Thermo Line z TMT dřeva a světlými přírodními štětinami a dlouhou rukojetí.

Číst více..

Vysoce kvalitní tělový masážní kartáč do koupelny KELLER 182 30 32 Thermo Line

Chcete pozdvihnout vybavení koupelny na úplně novou úroveň? Rádi se vracíte k lety prověřeným materiálům a zpracováním? Právě toto splňuje exluzivní masážní kartáč 182 30 32 od německé značky KELLER BÜRSTEN - firma, která se zabývá výrobou kartáčů téměř 150 let a spojuje tak historické zkušenosti i požadavky kladené na výrobky v 21. století.

Tento vysoce kvalitní kartáč je vyroben speciální technologií Thermo Line - jde o teplem modifikované dřevo (TMT=Thermally modified timber), tj, dřevo u kterého vlivem vysoké teploty dojde ke změně jeho vlastností. Tento proces mění přirozené vlastnosti tak, že se někdy takto upravené dřevo označuje jako "domácí tropické dřevo".  V kontrolované atmosféře speciální komory je dřevo vystavené teplotě okolo 250°C a určité vlhkosti. Působením tepla a vlhkosti dochází ke karamelizaci krystalů cukru, obsažených uvnitř dřeva. Mění se tak buněčná struktura dřeva. Díky tomu získává dřevo nové vlastnosti, jako je snížená schopnost přijímat vodu - je mnohem více voděodolné, má delší životnost, získává také odolnost proti plísním, houbám a proti hmyzu. Zároveň dřevo dostává unikátní tmavý odstín se zachovanou kresbou dřeva a to jak na povrchu, tak i uvnitř dřeva. Tento proces je čistě tepelného rázu bez přidaných chemických látek! 

Kartáč má oválný tvar a je osazen přírodními světlými štětinami v devíti řadách. Rukojeť o délce 42 cm příjemně padne do ruky a je též vybavena okem na zavěšení v koupelně.

Klíčové vlastnosti:

  • krásné zpracování
  • plochý oválný kartáč do koupelny řady Thermo Line
  • s rukojetí a okem na zavěšení
  • světlé, přírodní štětiny v devíti řadách
  • délka 420 mm
  • vyrobeno v Německu

  

KELLER BÜRSTEN

Německá rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH byla založena v roce 1869. Patří mezi přední evropské výrobce v oboru. Zkušenosti společnosti se odráží zejména v designu výrobků, výběru použitých materiálů a složení sortimentu. V široké nabídce najdete kulaté dřevěné foukací kartáče, ploché dřevěné kartáče s přírodními štětinami, ploché a kulaté plastové kartáče s polyamid. štětinami. Firma Keller reflektuje požadavky kladené na výrobky v 21. století s větší orientací na zákazníka. Vysokou prioritou firmy jsou ekologické a etické principy, od roku 2008 jsou držitelé certifikátu FSC®.

 

 

 

 

 


Použití kartáče
Na vlasy ANO
Použití kartáče
Do koupelny ANO
Materiál
Dřevěné ANO
Produktová řada
Thermo-Line ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?