Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč

Nůžky DOVO Solingen 90 400 Silhouetten

Kvalitní nůžky na vyšívání DOVO Solingen 90 400 Ni - Silhouetten. Uhlíková ocel. Úzká a pevná špička. Velikost 4". Vyrobeno v Německu.

Číst více..
999 Kč s DPH
826 Kč bez DPH

Kvalitní nůžky na vyšívání DOVO Solingen 90 400 Ni - Silhouetten. Uhlíková ocel. Úzká a pevná špička. Velikost 4". Vyrobeno v Německu.

Číst více..

Nůžky DOVO Solingen 90 400 Silhouetten

Nůžky DOVO Solingen 90 400 Ni - Silhouetten

  • speciální nůžky z velmi kvalitního materiálu - kvalitní uhlíková ocel
  • úzké a přitom velmi pevné špičky - rovné
  • povrchová úprava: niklované (Ni)
  • nůžky jsou vhodné pro vyšívání, vystřihování, ale také pro náročněnší a přesné modelářské práce a pro práci v elektrotechnice (zastřihávání tenčích drátků apod.)
  • velikost: 4"
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Německo

DOVO Solingen, Merkur Solingen

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.

Kód: 90 400
Výrobce: DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Na vyšívání ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?