Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme 23.5.

AESCULAP Durati ProWhite Cordless + náhradní baterie

10 564 Kč
8 731 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: XT436-WP
Výrobce: AESCULAP

Profesionální akumulátorový střihací strojek Durati ProWhite Cordless od prémiové německé značky Aesculap. Velmi silný chod. Extrémně lehký a ergonomický design. Li-Ion baterie s provozní dobou až 240 minut. Balení obsahuje 2 baterie.

Číst více..

Profesionální akumulátorový střihací strojek Durati ProWhite Cordless od prémiové německé značky Aesculap.

  • Li-ionová baterie s provozní dobou až 240 minut, doba nabíjení 240 minut
  • ergonomický tvar
  • skvělé střihové vlastnosti - poradí si i s hustou či špinavou srstí
  • extrémně nízká hmotnost - 380 g
  • dobíjecí stojánek
  • nový typ baterie je kompatibilní se strojky Favorita a FAV5
  • balení obsahuje dvě baterie

Aesculap

Vynález prvních elektrických střihacích strojků v roce 1912 přinesl další milník v úspěšném příběhu Aesculapu. Sortiment zastřihovačů a střihacích hlavic včetně příslušenství se v průběhu desetiletí stále rozšiřuje.

Nůžky Aesculap jsou vyráběny pomocí špičkových počítačem řízených strojů. Jako prémiová značka v oblasti střihacích strojků a péče o zvířata si Aesculap velmi dobře uvědomuje jejich odpovědnost vůči profesionálním a soukromým uživatelům, pokud jde o udržování vysokých standardů kvality. Střihací strojky Aesculap dnes najdete v přibližně 80 % profesionálních salonů pro péči o psy a ve více než 90 % všech veterinárních ordinací v Německu.

Aesculap získal ocenění od nezávislých institutů, jako jsou German Design Awards a Plus X Award, což dokazuje, že jim není cizí ani vynikající a profesionální design.

Strategická spolupráce s Albert Kerbl GmbH je pak dalším milníkem ve vývoji Aesculapu. Spojenectví mezi Aesculap a Kerbl v tomto sektoru připravuje půdu pro nový růstový skok pro značku Aesculap. Do budoucna plánují tyto značky spolupráci na vývoji nových produktů pro všechny druhy skupin uživatelů, jako jsou zemědělci, veterináři, ošetřovatelé psů, majitelé koní atd.

 


Co chci ostříhat
Zvířata ANO
Velikost zvířete
Malá ANO
Velikost zvířete
Střední ANO

Související produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?