Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme dnes

AESCULAP hřeben na srst Aluminium - střední

551 Kč
455 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: GT404
Výrobce: AESCULAP

Velmi kvalitní a ultra lehký hřeben na srst od prémiové německé značky Aesculap. Rozměry: 192 x 44 mm

Číst více..

Velmi kvalitní hřeben na srst od prémiové německé značky Aesculap.

  • zaoblené hroty hřebene
  • rozměry: 192 x 44 mm.
  • pro jemnou i hustou srst
  • materiál: hliníkové držadlo
  • ultra lehký
  • Aesculap

Aesculap

Vynález prvních elektrických střihacích strojků v roce 1912 přinesl další milník v úspěšném příběhu Aesculapu. Sortiment zastřihovačů a střihacích hlavic včetně příslušenství se v průběhu desetiletí stále rozšiřuje.

Nůžky Aesculap jsou vyráběny pomocí špičkových počítačem řízených strojů. Jako prémiová značka v oblasti střihacích strojků a péče o zvířata si Aesculap velmi dobře uvědomuje jejich odpovědnost vůči profesionálním a soukromým uživatelům, pokud jde o udržování vysokých standardů kvality. Střihací strojky Aesculap dnes najdete v přibližně 80 % profesionálních salonů pro péči o psy a ve více než 90 % všech veterinárních ordinací v Německu.

Aesculap získal ocenění od nezávislých institutů, jako jsou German Design Awards a Plus X Award, což dokazuje, že jim není cizí ani vynikající a profesionální design.

Strategická spolupráce s Albert Kerbl GmbH je pak dalším milníkem ve vývoji Aesculapu. Spojenectví mezi Aesculap a Kerbl v tomto sektoru připravuje půdu pro nový růstový skok pro značku Aesculap. Do budoucna plánují tyto značky spolupráci na vývoji nových produktů pro všechny druhy skupin uživatelů, jako jsou zemědělci, veterináři, ošetřovatelé psů, majitelé koní atd.

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?