Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme 23.5.

AESCULAP Akkurata

6 199 Kč
5 123 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: GT405
Výrobce: AESCULAP

Profesionální akumulátorový střihací strojek Akkurata na detaily, tlapky, hlavu atd. od prémiové německé značky Aesculap. Tichý chod bez vibrací, lehká váha a ergonomický design. 5 přídavných hřebenů.

Číst více..

Profesionální akumulátorový střihací strojek na detaily, tlapky, hlavu atd. Aesculap Akkurata

  • akumulátorový profesionální zastřihovač na zvířata
  • silný motor (4800 ot. za min.)
  • ideální pro střih na malém prostoru - tlapky, hlava, uši, krk
  • celokovová hlavice s velmi kvalitním střihem - lze brousit 
  • ergonomický tvar - skvěle padne do ruky
  • nízká hmotnost pouze 250 g
  • tichý chod motoru a bez vibrací
  • 5 hřebenových hřebenů (4, 8, 12, 16, 20 mm)

Aesculap

Vynález prvních elektrických střihacích strojků v roce 1912 přinesl další milník v úspěšném příběhu Aesculapu. Sortiment zastřihovačů a střihacích hlavic včetně příslušenství se v průběhu desetiletí stále rozšiřuje.

Nůžky Aesculap jsou vyráběny pomocí špičkových počítačem řízených strojů. Jako prémiová značka v oblasti střihacích strojků a péče o zvířata si Aesculap velmi dobře uvědomuje jejich odpovědnost vůči profesionálním a soukromým uživatelům, pokud jde o udržování vysokých standardů kvality. Střihací strojky Aesculap dnes najdete v přibližně 80 % profesionálních salonů pro péči o psy a ve více než 90 % všech veterinárních ordinací v Německu.

Aesculap získal ocenění od nezávislých institutů, jako jsou German Design Awards a Plus X Award, což dokazuje, že jim není cizí ani vynikající a profesionální design.

Strategická spolupráce s Albert Kerbl GmbH je pak dalším milníkem ve vývoji Aesculapu. Spojenectví mezi Aesculap a Kerbl v tomto sektoru připravuje půdu pro nový růstový skok pro značku Aesculap. Do budoucna plánují tyto značky spolupráci na vývoji nových produktů pro všechny druhy skupin uživatelů, jako jsou zemědělci, veterináři, ošetřovatelé psů, majitelé koní atd.


Co chci ostříhat
Zvířata ANO
Velikost zvířete
Malá ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?