Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
NOVINKA
- 5%

WAHL 5STAR BARBER Cordless Set

Naše speciální výhodná sada akumulátorových střihacích strojků od amerického výrobce Wahl - ideální start pro každého barbera. Sada obsahuje Wahl Cordless Magic Clip, Wahl Cordless Detailer, chladící sprej Wahl Blade Ice a minerální olej Wahl.

Číst více..
8 925 Kč s DPH 8 479 Kč s DPH (Sleva: 5 % -446 Kč)
7 007 Kč bez DPH

Naše speciální výhodná sada akumulátorových střihacích strojků od amerického výrobce Wahl - ideální start pro každého barbera. Sada obsahuje Wahl Cordless Magic Clip, Wahl Cordless Detailer, chladící sprej Wahl Blade Ice a minerální olej Wahl.

Číst více..

Příslušenství Detailer

Hlavice 32 mm a hlavice 38 mm a nástavce
999 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Dostupnost: Na objednávku
8 925 Kč 8 479 Kč (Sleva: 5 % -446 Kč)
7 007 Kč bez DPH

WAHL 5STAR BARBER Cordless Set

Wahl 5star Barber Cordless Set - sada sestavená Střihacístrojky.cz

Naše speciální výhodná sada akumulátorových střihacích strojků od amerického výrobce Wahl - ideální start pro každého barbera. Sada obsahuje Wahl Cordless Magic Clip, Wahl Cordless Detailer, chladící sprej Wahl Blade Ice a minerální olej Wahl.

 

Profesionální stříhací strojek na vlasy WAHL Cordless Magic Clip - ultimátní akumulátorový strojek z proslulé série 5 Star.

Vyzkoušejte střihací strojek, který používají dnes a denně profesionálové v kadeřnictvích a barber salonech po celém světě. Magic Clip Cordless je akumulátorová verze proslulého strojku Magic Clip od americké značky WAHL, která dominuje světu střihacích strojků téměř 100 let.

Wahl Magic Clip Cordless se pyšní chromovanou celokovovou střihací hlavicí vysoké kvality o šířce střihu 40 mm a s posuvnou výškou střihu od 0,8 do 2,5 mm. Akumulátorový provoz zajišťuje kvalitní Li-Ionová baterie s delší životností a bez paměťového efektu. Doba nabíjení je 120 minut a v plném provozu strojek vydrží až 90 minut. Jistě oceníte i robustní ergonomické zpracování, které prostě padne do ruky. I přesto je strojek lehký - váží pouze 290 gramů, takže je radost s ním pracovat po celý den. Magic Clip Cordless pohání spolehlivý vibrační motor s výkonem 5500 otáček za minutu.

Příslušenství:

Balení obsahuje osm plastových přídavných nástavců se zesílenou kovovou základnou. Výška přídavných hřebenů je 1½ mm, 3 mm, 4½ mm, 6 mm, 10 mm,13 mm, 19 mm a 25 mm. V sadě naleznete čistící kartáček na odstranění zbytků vlasů, ochranou krytku na stříhací hlavici a základní mini olejničku s minerálním olejem na prvních několik použití.

Klíčové vlastnosti:

 • akumulátorový strojek, lithiová baterie s delší životností
 • nabíjecí čas: 120 min., provozní doba: 90 min.
 • spolehlivý vibrační motor 5500 1/min.
 • robustní, klasický tvar
 • kvalitní kovová chromovaná střihací hlavice, posuvná, široká 40 mm s výškou střihu 0,8 - 2,5 mm
 • hmotnost pouhých 290 g
 • délka kabelu 2,4 m
 • příslušenství: 8 plastových přídavných hřebenů (1½ mm, 3 mm, 4½ mm, 6 mm, 10 mm,13 mm, 19 mm, 25 mm), čistící štěteček, olejnička se speciálním olejem na stříhací hlavice, ochranný kryt stříhací hlavice
 • výrobce: WAHL USA

Tip barbera:

"Bezkabelová verze jednoho z nejoblíbenějších síťových strojků - Wahl Magic Clip. Kvalitní a spolehlivý, vhodný do náročného provozu s možností střihu od 0,8 mm až do 2,5 mm bez použití nástavce. Oproti kabelové verzi je o polovinu lehčí. Pro dlouhou životnost nezapomeňte dostatečně olejovat hlavici. V případě potřeby je možné tuto hlavici profesionálně přebrousit. Jestli se vám hlavice při delším provozu zahřívá, je vhodné použít speciální zchlazovací sprej."

Bezkabelová verze oblíbené kontury Detailer od americké značky Wahl. 

Vyzkoušejte jednu s nejlepších kontur současnosti - Cordless Detailer LI od americké značky Wahl, která dominuje světu střihacích strojků téměř 100 let. Obzvláště v barber světě je klasický Detailer legendou, proto byla jeho akumulátorová verze již dlouho očekávána.

Wahl Cordless Detailer LI se pyšní celokovovou střihací hlavicí T-Blade Wide o šířce 38 mm a výšce střihu 0,4 mm. Akumulátorový provoz zajišťuje kvalitní Li-Ionová baterie s prodlouženou životností a bez paměťového efektu. Doba nabíjení je 60 minut a v plném provozu strojek vydrží až 100 minut. Strojek disponuje i funkcí "rychlého dobití" což v praxi znamená 5 minut dobíjení na 14 minut provozu. Jistě oceníte i elegantní a přesto ergonomické zpracování, které prostě padne do ruky a lahodí oku. Strojek je extrémně lehký - váží pouze 186 gramů, takže je radost s ním pracovat po celý den. Cordless Detailer LI pohání spolehlivý rotační motor s výkonem 6800 otáček za minutu.

Příslušenství:

Balení obsahuje 3 plastové přídavné nástavce. Výška přídavných hřebenů je 1½ mm, 3 mm, 4½ mm. Samozřejmostí je dobíjecí stojánek s adaptérem. V sadě dále naleznete i barber hřeben a kartáč pre-fadečistící štěteček na odstranění zbytků vlasů, ochranou krytku na stříhací hlavici a základní mini olejničku s minerálním olejem na prvních několik použití.

Klíčové vlastnosti:

 • ultimátní akumulátorový konturovací strojek
 • zachovává excelentní vlastnosti klasického Detaileru, bez nutnosti kabelu
 • vysoce efektivní Li-Ionový akumulátor - ideální pro nepřetržitý provoz
 • funkce "rychlého dobití" - během 5 minut se akumulátor nabije na 14 min provoz
 • profesionální rotační motor s velkým výkonem (6800 ot./m) a dlouhou životností
 • robustní, klasický tvar
 • kvalitní kovová chromovaná střihací hlavice T-Blade, široká 38 mm s výškou střihu 0,4 mm
 • velmi nízká hmotnost - pouze 186 g (bez kabelu)
 • délka kabelu - 2,4 m 
 • Příslušenství: 3 přídavné hřebeny - #½ (1½ mm) • #1 (3 mm) • #1½ (4½ mm), nabíjecí stojánek, adaptér, barber hřeben, barber pre-fade kartáček, čistící štěteček, olejnička se speciálním olejem na stříhací hlavice, ochranný kryt stříhací hlavice
 • ideální do barber shopu
 • výrobce: WAHL USA

Speciální sprej na střihací hlavice WAHL Blade Ice 2999-7900

 • vysoce účinný sprej 4 v 1 = pro okamžité ochlazení hlavice, vyčištění (vyfouknutí nečistot), naolejování a ochrana proti korozi
 • obsah: 400 ml

 

Speciální olej na stříhací hlavice pro profesionální použití MOSER 1854-7935

 • obsah 200 ml
 • vhodný na všechny typy strojků

Sady jsou sestavovány týmem Střihací Strojky. V případě nedostupnosti některého z produktů je zboží nahrazováno nejvhodnější alternativou.

 

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roce 1919 Leem J. Wahlem, který si téhož roku nechal patentovat první elektrický stříhací strojek na vlasy. Tato korporace se tímto stála lídrem na poli profesionální i domácí péče o vlasy ve své kategorii.

V roce 1967 firma představila první bezdrátový dobíjecí strojek a roku 1971 ho uvedla na trh, čímž okamžitě ovládla přes 90 % severoamerického trhu se stříhacími strojky. V roce 1987 firma vynalezla první kulmu na vlasy, začala vyrábět i různé druhy vysoušečů vlasů. V roce 1996 WAHL kupuje německé firmy vyrábějící stříhací strojky MOSER a ERMILA, čímž se stává největším výrobcem stříhacích strojků na světě. Paleta produktů se rychle rozrostla a firma představuje světu první žehličku na vlasy.

V roce 2009 slaví WAHL 90. výročí založení jako průkopník produktů pro profesionální a domácí péči o vlasy.

Firma WAHL k dnešnímu dni zaměstnává více než 2200 lidí, její produkty se prodávají ve 165 zemích světa a ve svém portfoliu drží více než 100 patentů.

Kód: 5stbs
Výrobce: WAHL
Co chci ostříhat
Vlasy ANO
Vousy ANO
Napájení
Akumulátorové ANO
Síťové ANO
Zaměření strojku
Na kompletní střih ANO
Na detaily ANO
Typ strojku
WAHL Cordless Magic Clip ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?