Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
NOVINKA

WAHL 1872-0463 Super Groom Pink

Vysoce kvalitní akumulátorový střihací strojek na zvířata Wahl Super Groom. Celokovová hlavice o výšce střihu 0,7 - 3 mm, šířka střihu 46 mm. Provoz až 100 minut. Balení obsahuje 4 plastové nástavce, nabíjecí stojánek, adaptér, olejničku a čistící štěteček.

Číst více..
3 799 Kč s DPH
3 140 Kč bez DPH

Vysoce kvalitní akumulátorový střihací strojek na zvířata Wahl Super Groom. Celokovová hlavice o výšce střihu 0,7 - 3 mm, šířka střihu 46 mm. Provoz až 100 minut. Balení obsahuje 4 plastové nástavce, nabíjecí stojánek, adaptér, olejničku a čistící štěteček.

Číst více..

WAHL 1872-0463 Super Groom Pink

Profesionální akumulátorový stříhací strojek WAHL 1872-0463 Super Groom - na zvířecí srst

 • celokovová hlavice Magic Blade
 • nastavení stříhací délky 0,7 - 2 mm, šířka střihu 46 mm
 • akumulátorový nebo síťový provoz
 • akumulátory s kapacitou až 100 minut provozu
 • barevný ukazatel stavu akumulátorů, jejich rychlé dobíjení (cca. 150 minut)
 • ergonomický a moderní tvar
 • barva kombinace: pink
 • velmi tichý, klidný a stabilní chod
 • hmotnost: 300 g
 • příslušenství: přídavné, plastové hřebeny 3, 6, 9, 12 mm, nabíjecí stojánek, síťový transformátor, olejnička, čistící štěteček
 • výrobce: WAHL / MOSER - vyrobeno v Německu

Tip chovatelky:

"Kvalitní a spolehlivý střihací strojek na akumulátorový či síťový provoz s klasickou střihací hlavicí. Pro dlouhou životnost nezapomeňte dostatečně olejovat hlavici. V případě potřeby je možné tuto hlavici profesionálně přebrousit. Jestli se vám hlavice při delším provozu zahřívá, je vhodné použít speciální zchlazovací sprej."

Prodloužená záruka:

Víme, že střihací strojek je pro Vás klíčovým nástrojem pro udržování srsti Vašeho miláčka. Pokud chcete mít jistotu, že bude o Váš strojek postaráno i po skončení zákonné záruční doby, nabízíme Vám novou službu - prodloužení záruky o dalších 12 měsíců. Stačí jen při nákupu zakliknout "Prodloužená záruka 1 rok".

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roce 1919 Leem J. Wahlem, který si téhož roku nechal patentovat první elektrický stříhací strojek na vlasy. Tato korporace se tímto stála lídrem na poli profesionální i domácí péče o vlasy ve své kategorii.

V roce 1967 firma představila první bezdrátový dobíjecí strojek a roku 1971 ho uvedla na trh, čímž okamžitě ovládla přes 90 % severoamerického trhu se stříhacími strojky. V roce 1987 firma vynalezla první kulmu na vlasy, začala vyrábět i různé druhy vysoušečů vlasů. V roce 1996 WAHL kupuje německé firmy vyrábějící stříhací strojky MOSER a ERMILA, čímž se stává největším výrobcem stříhacích strojků na světě. Paleta produktů se rychle rozrostla a firma představuje světu první žehličku na vlasy.

V roce 2009 slaví WAHL 90. výročí založení jako průkopník produktů pro profesionální a domácí péči o vlasy.

Firma WAHL k dnešnímu dni zaměstnává více než 2200 lidí, její produkty se prodávají ve 165 zemích světa a ve svém portfoliu drží více než 100 patentů.

Kód: 1872-0463
Výrobce: WAHL
Výška střihu: 0,7 - 3 mm
Šířka střihu: 46 mm
Výdrž akumulátoru: 100 min
Dobíjení akumulátoru: 150 min
Vhodné pro: profesionální použití
Barva: růžová
Hmotnost: 300 g
Co chci ostříhat
Zvířata ANO
Napájení
Akumulátorové ANO
Velikost zvířete
Malá ANO
Velikost
Střední ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?