Vážení zákazníci, prodejna U Alfréda je konečně zase otevřena, těšíme se na Vás!

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme 7.12.

Andis CTX

1 690 Kč
1 397 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 74035
Výrobce: ANDIS

Univerzální kabelový střihací strojek Andis CTX, který kombinuje vlastnosti klasického strojku s konturovacím od americké značky Andis.

Číst více..

Univerzální kabelový střihací strojek Andis CTX, který kombinuje vlastnosti klasického strojku s konturovacím od americké značky Andis.

  • velmi silný magnetický motor - 8000 ot. / min.
  • univerzální použití
  • velmi tichý provoz motoru, dlouhá životnost
  • kvalitní střihací hlavice
  • 4 plastové nástavce (3 mm, 6 mm, 10 mm, 12 mm)

Andis:

Dnes jeden z nejžádanějších  světových výrobců nástrojů v péči o vlasy, vousy a srst přišel na svět už v roce 1922 v USA, v Racine ve Wisconsinu.

Zakladatel této rodinné firmy Matthew Andis, se v prvních letech specializoval na střihací strojky na vlasy pro domácí i profesionální použití a na strojky na střihání psů. Společnost se úspěšně rozrůstala a tak v roce 1971 začal rozšiřovat sortiment o žehličky na vlasy, kulmy, fény i strojky pro střihání ostatních domácích zvířat.
V současnosti, kdy Andis vede už čtvrtá generace, nepřestávají světový trh zásobovat stále dalšími inovacemi. Mají zhruba 400 zaměstnanců a vyváží do 90 zemí světa.
Jejich tiché, lehké a výkonné strojky, fény, kulmy a další kadeřnické potřeby se staly mezi profesionály v oboru skutečně fenoménem.

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?