Vážení zákazníci, prodejna U Alfréda je do odvolání uzavřena, e-shop funguje stále, na infolinku volejte od 10:00-15:00.

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme zítra 27.11.

WAHL BERETTO ProLithium Stealth (limitovaná edice)

4 150 Kč
3 430 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 4212-0471
Výrobce: WAHL
Výška střihu: 0,7 - 3 mm
Šířka střihu: 46 mm
Výdrž akumulátoru: až 90 minut
Dobíjení akumulátoru: do 180 minut
Typ akumulátoru: Li-Ion
Vhodné pro: profesionální použití
Barva: černá "stealth"
Hmotnost: 260 g

Náhradní hlava za zvýhodněnou cenu

Kupte si jednu hlavu do zásoby, ušetříte!

+899 Kč

Oleje na strojky

Nezapomeňte na olejování strojku, prodloužíte mu životnost a bude Vám střihat déle, doporučujeme tyto přípravky:

+135 Kč
+175 Kč
+295 Kč

Čistící a dezinfekční spreje

Na čištění, dezinfekci a okamžité zchlazení hlavice doporučujeme:

+420 Kč
+445 Kč
+250 Kč

Prodloužená záruka o 1 ROK

Prodloužení záruky o dalších 12 měsíců

+990 Kč

Špičkový akumulátorový střihací strojek WAHL 4212-0471 BERETTO ProLithium v limitovaném tajemném Stealth provedení s novou střihací hlavicí Magic Blade II s výškou střihu od 0,7 - 3 mm a šířkou 46 mm v ergonomickém provedení, s velmi nízkou hmotností a až 90 min provozem. Balení obsahuje nabíjecí stojánek, síťový adaptér, 4 přídavné nástavce, olejničku, čistící kartáček, krytku a plochý hřeben.

Číst více..

Varianty produktu

Nový profesionální akumulátorový střihací strojek na vlasy WAHL 4212-0471 Beretto ProLithium Stealth

Wahl Beretto ProLithium Stealth je profesionální akumulátorový střihací strojek na vlasy. Je osazen celokovovou střihací hlavicí Diamond Blade se zesílenou konstrukcí s nastavitelnou výškou střihu od 0,7 mm do 3 mm a šířkou střihu 46 mm. Hlavice je jednoduše snímatelná pro rychlou výměnu a snadnou údržbu. Strojek pohání velmi silný a spolehlivý motor o 6000 otáčkách za minutu. O konstantní rychlost se stará zabudovaný mikroprocesor. Beretto obsahuje li-ionový akumulátor, který je bez paměťového efektu a vydrží až 90 minut plného provozu. Baterie se plně dobije již do 180 minut, stav baterie signalizuje kontrolka. Šasí je ergonomicky vytvarované a krásně padně do ruky, navíc strojek váží pouze 260 gramů, takže je s ním radost pracovat i při delší zátěži. Celý strojek včetně střihací hlavice je v limitované černočerné Stealth úpravě - tento strojek prostě vyčnívá v každém prostředí.

Příslušenství:

Balení obsahuje nabíjecí stojánek, síťový adaptér o délce 2,3 metru, čtyři přídavné nástavce (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm) a plochý kadeřnický hřeben. V sadě naleznete také čistící kartáček na odstranění zbytků vlasů, ochranou krytku na stříhací hlavici a základní mini olejničku s minerálním olejem na prvních několik použití.

 

Klíčové vlastnosti:

 • výkonný moderní strojek v elegantním černém provedení s lithiovým akumulátorem (Li- ion) s delší životností
 • velmi rychlé nabíjení - pouze 180 min, bez paměťového efektu
 • až 90 min bezkabelového provozu
 • velmi silný a spolehlivý motor - 6000 ot./min
 • mikroprocesorem řízená konstantní (optimální) rychlost
 • precizní střihací hlavice Diamond Blade - zesílená konstrukce, s nastavitelnou výškou střihu od 0,7 - 3 mm, šířka 46 mm
 • snadno snímatelná hlavice pro rychlou výměnu a snadnou údržbu
 • ergonomické provedení, které padne do ruky
 • super lehký - pouze 260 g
 • velmi tichý provoz
 • příslušenství: nabíjecí stojánek, síťový transformátor (délka 2,3 m) , čtyři přídavné hřebeny - 3, 6, 9, 12 mm, olejnička se spec. olejem na střihací hlavice, čistící kartáček, plochý hřeben, ochranná krytka střihací hlavice
 • vyrobeno v USA

 

Tip barbera: Jestli hledáte špičkový strojek na vlasy bez zbytečných kabelů, je Wahl Beretto ProLithium skvělá volba! V salonech doceníte jeho ergonomické provedení a ultra nízkou hmotnost. Pro dlouhou životnost nezapomeňte dostatečně olejovat hlavici. V případě potřeby je možné tuto hlavici profesionálně přebrousit. Jestli se vám hlavice při delším provozu zahřívá, je vhodné použít speciální zchlazovací sprej."

 

Prodloužená záruka:

Víme, že střihací strojek je pro Vás klíčovým nástrojem pro výkon zaměstnání. Pokud chcete mít jistotu, že bude o Váš strojek postaráno i po skončení zákonné
záruční doby, nabízíme Vám novou službu - prodloužení záruky o dalších 12 měsíců. Stačí jen při nákupu zakliknout "Prodloužená záruka 1 rok"

 

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roce 1919 Leem J. Wahlem, který si téhož roku nechal patentovat první elektrický stříhací strojek na vlasy. Tato korporace se tímto stála lídrem na poli profesionální i domácí péče o vlasy ve své kategorii.

V roce 1967 firma představila první bezdrátový dobíjecí strojek a roku 1971 ho uvedla na trh, čímž okamžitě ovládla přes 90 % severoamerického trhu se stříhacími strojky. V roce 1987 firma vynalezla první kulmu na vlasy, začala vyrábět i různé druhy vysoušečů vlasů. V roce 1996 WAHL kupuje německé firmy vyrábějící stříhací strojky MOSER a ERMILA, čímž se stává největším výrobcem stříhacích strojků na světě. Paleta produktů se rychle rozrostla a firma představuje světu první žehličku na vlasy.

V roce 2009 slaví WAHL 90. výročí založení jako průkopník produktů pro profesionální a domácí péči o vlasy.

Firma WAHL k dnešnímu dni zaměstnává více než 2200 lidí, její produkty se prodávají ve 165 zemích světa a ve svém portfoliu drží více než 100 patentů.


Co chci ostříhat
Vlasy ANO
Napájení
Akumulátorové ANO
Zaměření strojku
Na kompletní střih ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?