Vážení zákazníci, prodejna U Alfréda je do odvolání uzavřena, e-shop funguje stále, na infolinku volejte od 10:00-15:00.

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme dnes

WAHL BERET ProLithium Stealth (limitovaná edice)

2 640 Kč
2 182 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 08841-1516
Výrobce: WAHL
Výška střihu: 0,4 mm
Šířka střihu: 28 mm
Výdrž akumulátoru: až 75 minut
Dobíjení akumulátoru: do 60 minut
Typ akumulátoru: Li-Ion
Vhodné pro: profesionální použití
Barva: bílá/černá
Hmotnost: 300 g

Náhradní hlava za zvýhodněnou cenu

Kupte si jednu hlavu do zásoby, ušetříte!

+699 Kč

Oleje na strojky

Nezapomeňte na olejování strojku, prodloužíte mu životnost a bude Vám střihat déle, doporučujeme tyto přípravky:

+135 Kč
+175 Kč
+295 Kč

Čistící a dezinfekční spreje

Na čištění, dezinfekci a okamžité zchlazení hlavice doporučujeme:

+420 Kč
+445 Kč
+250 Kč

Prodloužená záruka o 1 ROK

Prodloužení záruky o dalších 12 měsíců

+390 Kč

Kvalitní konturovací střihací strojek WAHL 4216-0472 BERET ProLithium v limitovaném tajemném Stealth provedení s výškou střihu 0,4 mm a šířkou pouze 28 mm. Akumulátorový provoz až 60 min. na jedno dobití, velmi tichý chod. Balení obsahuje nabíjecí stojánek, adaptér, 4 přídavné nástavce, olejničku, krytku a čistící kartáček.

Číst více..

Varianty produktu

Profesionální akumulátorový konturovací strojek WAHL BERET ProLithium Stealth

Wahl Beret ProLithium Stealth je profesionální akumulátorový konturovací strojek. Je osazen precizní chromovanou střihací hlavicí Chrome Blade s výškou střihu 0,4 mm a šířkou střihu pouze 28 mm. Hlavice je jednoduše snímatelná pro rychlou výměnu a snadnou údržbu. Strojek pohání silný motor s 5500 otáčkami za minutu, který má ale tichý chod. Beret obsahuje li-ionový akumulátor, který je bez paměťového efektu a vydrží až 75 minut bezkabelového provozu. Baterie se plně dobije do 60 minut, stav baterie signalizuje kontrolka. Strojek lze používat i připojený přímo do sítě. Šasí je ergonomicky vytvarované a padne skvěle do ruky. Strojek má navíc ultra-nízkou hmotnost - pouze 115 gramů. Celý strojek včetně střihací hlavice je v limitované černočerné Stealth úpravě - tento strojek prostě vyčnívá v každém prostředí.

Příslušenství:

Balení obsahuje praktický nabíjecí i odkládací stojánek, síťový adaptér čtyři přídavné hřebeny (2,5 mm, 6 mm, 9 mm, 11 mm). V sadě naleznete také čistící kartáček na odstranění zbytků vlasů, ochranou krytku na stříhací hlavici a základní mini olejničku s minerálním olejem na prvních několik použití.

 

Klíčové vlastnosti:

 • nový elegantní střihací strojek WAHL - kontura - s lithiovým akumulátorem
 • provoz akumulátorový i síťový - lze přímo připojit síťový transformátor
 • precizní chromovaná stříhací hlavice - vyklápěcí, snadno snímatelná, široká 28 mm s výškou střihu 0,4 mm
 • velmi tichý provoz, až 75 min. na jedno nabití 
 • rychlé dobití - 60 min
 • lithiový akumulátor bez paměťového efektu, šetrný k životnímu prostředí, kontrolka dobíjení
 • velmi lehký - pouze 115g
 • ergonomický tvar - příjemně padne do ruky
 • motor 5 500 ot./min.
 • příslušenství: praktický nabíjecí i odkládací stojánek, síťový transformátor, 4 přídavné hřebeny, olejnička se speciálním olejem na stříhací hlavice, čistící kartáček, ochranný kryt na stříhací hlavici
 • barva: černá

 

Tip barbera: "Kvalitní konturka od Wahlu s hlavicí úzkou pouze 28 mm - ideální na jemné dokončovací práce. Oceníte také ultra nízkou hmotnost - pouze 115 gramů. Pro dlouhou životnost nezapomeňte dostatečně olejovat hlavici. V případě potřeby je možné tuto hlavici profesionálně přebrousit."

 

Prodloužená záruka:

Víme, že střihací strojek je pro Vás klíčovým nástrojem pro výkon zaměstnání. Pokud chcete mít jistotu, že bude o Váš strojek postaráno i po skončení zákonné
záruční doby, nabízíme Vám novou službu - prodloužení záruky o dalších 12 měsíců. Stačí jen při nákupu zakliknout "Prodloužená záruka 1 rok"

 

 

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roce 1919 Leem J. Wahlem, který si téhož roku nechal patentovat první elektrický stříhací strojek na vlasy. Tato korporace se tímto stála lídrem na poli profesionální i domácí péče o vlasy ve své kategorii.

V roce 1967 firma představila první bezdrátový dobíjecí strojek a roku 1971 ho uvedla na trh, čímž okamžitě ovládla přes 90 % severoamerického trhu se stříhacími strojky. V roce 1987 firma vynalezla první kulmu na vlasy, začala vyrábět i různé druhy vysoušečů vlasů. V roce 1996 WAHL kupuje německé firmy vyrábějící stříhací strojky MOSER a ERMILA, čímž se stává největším výrobcem stříhacích strojků na světě. Paleta produktů se rychle rozrostla a firma představuje světu první žehličku na vlasy.

V roce 2009 slaví WAHL 90. výročí založení jako průkopník produktů pro profesionální a domácí péči o vlasy.

Firma WAHL k dnešnímu dni zaměstnává více než 2200 lidí, její produkty se prodávají ve 165 zemích světa a ve svém portfoliu drží více než 100 patentů.


Co chci ostříhat
Vlasy ANO
Napájení
Akumulátorové ANO
Zaměření strojku
Na kompletní střih ANO
Zaměření strojku
Na detaily ANO
Napájení
Kombinované ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?