Vážení zákazníci, prodejna U Alfréda je konečně zase otevřena, těšíme se na Vás!

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme 7.12.

Kartáč do koupelny KELLER 1802502

1 000 Kč
826 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 180 25 02
Výrobce: Keller Bürsten
Chcete něco opravdu výjimečného? Pak koukáte správně! Luxusní kartáč z olivového dřeva s odnímatelným dlouhým držadlem a světlými přírodními štětinami. Vyrobeno v Německu. Číst více..

Velmi kvalitní masážní kartáč do koupelny KELLER 180 25 02 - Exclusive

 

 

Chcete pozdvihnout vybavení koupelny na úplně novou úroveň? Rádi se vracíte k lety prověřeným materiálům a zpracováním? Právě toto splňuje exluzivní masážní kartáč 180 25 02 od německé značky KELLER BÜRSTEN - firma, která se zabývá výrobou kartáčů téměř 150 let a spojuje tak historické zkušenosti i požadavky kladené na výrobky v 21. století.

Tento vysoce kvalitní kartáč je z výběrového olivového dřeva s krásnou strukturou. Olivové dřevo se řadí k nejtvrdším dřevům na světě a v Evropě se nenachází žádné jiné dřevo se srovnatelnou tvrdostí. Firma KELLER používá olivové dřevo na výrobu kartáčů až tehdy, když je strom na konci svého života a nerodí již žádné plody - jde tak o mimořádné cenné a pro kvalitu výrobku velmi vhodné dřevo. Kartáč je osazen světlými a pevnými přírodními štětinami a elastickým popruhem. Držadlo o délce 40 cm příjemně padne do ruky. Tento výrobek je stvořený na mytí a jemnou masáž těla. 

 

Klíčové vlastnosti:

  • excelentní kartáč z olivového dřeva s odnímatelným dlouhým držadlem
  • světlé a pevné přírodní štětiny (výběrová kvalita) a s popruhem řady EXCLUSIVE LINE - CARE & WELLNESS
  • vhodný na mytí a jemnou masáž
  • materiál: velmi kvalitní olivové dřevo
  • délka: 40 cm
  • vyrobeno v Německu

 

KELLER BÜRSTEN

Německá rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH byla založena v roce 1869. Patří mezi přední evropské výrobce v oboru. Zkušenosti společnosti se odráží zejména v designu výrobků, výběru použitých materiálů a složení sortimentu. V široké nabídce najdete kulaté dřevěné foukací kartáče, ploché dřevěné kartáče s přírodními štětinami, ploché a kulaté plastové kartáče s polyamid. štětinami. Firma Keller reflektuje požadavky kladené na výrobky v 21. století s větší orientací na zákazníka. Vysokou prioritou firmy jsou ekologické a etické principy, od roku 2008 jsou držitelé certifikátu FSC®.

 

 

 

 


Použití kartáče
Na vlasy ANO
Použití kartáče
Do koupelny ANO
Materiál
Dřevěné ANO
Produktová řada
Exclusive-Line ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?