Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč

WAHL POWER Plus

4 055 Kč
3 351 Kč bez DPH
Dostupnost: Prodej ukončen
Kód: 1855-0473
Výrobce: WAHL
Výška střihu: 0,7 - 3 mm
Šířka střihu: 46 mm
Výdrž akumulátoru: až 100 minut
Dobíjení akumulátoru: do 75 minut
Vhodné pro: profesionální použití
Barva: stříbrná lesklá
Hmotnost: 270 g

Kvalitní profesionální akumulátorový střihací strojek na vlasy WAHL 1855-0473 POWER + dodávaný s dvěma akumulátory. Výška střihu je od 0,7 do 3 mm, šířka 46 mm. Doba nabíjení pouze 75 min a provozní doba až 100 min. Balení obsahuje nabíjecí stojánek, 2 výměnné akumulátory, 4 plastové nástavce, olejničku a čistící štěteček.

Číst více..

Kvalitní profesionální střihací strojek WAHL Power Plus s dvěma akumulátory

  • skvělý profesionální střihací akumulátorový strojek
  • špičková, integrovaná střihací hlavice Magic Blade s 5-ti stupňovým rozsahem nastavení výšky střihu od 0,7 do 3 mm a s rychloupínacím systémem a šířkou střihu 46 mm
  • nabíjecí stojánek, 2 x výměnné akumulátory (NiMh) XL Power - až 100 min. provozní doba na jedno nabití
  • doba nabití je 75 min
  • snadno odnímatelná hlavice pro rychlou výměnu a snadnou údržbu
  • přídavné plastové hřebeny 3, 6, 9, 12 mm s možností nákupu hřebenů 18 a 25 mm
  • kontrolka stavu nabíjení akumulátorů, spolehlivý DC motor 5000 ot./min
  • velmi lehký - 270g

 

Tip barbera: Tento strojek je dodáván s dvěma akumulátory, takže stříhejte a zároveň nabíjejte rezervní. Zapomeňte na kabely. Pokud hledáte strojek podobný Moser Chrom Style Pro ale od Wahlu je Power+ to pravé. Pro dlouhou životnost nezapomeňte dostatečně olejovat hlavici. V případě potřeby je možné tuto hlavici profesionálně přebrousit. Jestli se vám hlavice při delším provozu zahřívá, je vhodné použít speciální zchlazovací sprej."

 

Prodloužená záruka:

Víme, že střihací strojek je pro Vás klíčovým nástrojem pro výkon zaměstnání. Pokud chcete mít jistotu, že bude o Váš strojek postaráno i po skončení zákonné
záruční doby, nabízíme Vám novou službu - prodloužení záruky o dalších 12 měsíců. Stačí jen při nákupu zakliknout "Prodloužená záruka 1 rok"

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roce 1919 Leem J. Wahlem, který si téhož roku nechal patentovat první elektrický stříhací strojek na vlasy. Tato korporace se tímto stála lídrem na poli profesionální i domácí péče o vlasy ve své kategorii.

V roce 1967 firma představila první bezdrátový dobíjecí strojek a roku 1971 ho uvedla na trh, čímž okamžitě ovládla přes 90 % severoamerického trhu se stříhacími strojky. V roce 1987 firma vynalezla první kulmu na vlasy, začala vyrábět i různé druhy vysoušečů vlasů. V roce 1996 WAHL kupuje německé firmy vyrábějící stříhací strojky MOSER a ERMILA, čímž se stává největším výrobcem stříhacích strojků na světě. Paleta produktů se rychle rozrostla a firma představuje světu první žehličku na vlasy.

V roce 2009 slaví WAHL 90. výročí založení jako průkopník produktů pro profesionální a domácí péči o vlasy.

Firma WAHL k dnešnímu dni zaměstnává více než 2200 lidí, její produkty se prodávají ve 165 zemích světa a ve svém portfoliu drží více než 100 patentů.


Co chci ostříhat
Vlasy ANO
Napájení
Akumulátorové ANO
Zaměření strojku
Na kompletní střih ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?