Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme zítra 21.9.

Nůžky na srst DOVO Solingen 22 656 - Profi Line

1 890 Kč
1 562 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 22 656
Výrobce: DOVO Solingen
Profesionální nerezové celokovové kované nůžky DOVO Solingen - Profi Line 22 656 R SAT. na stříhání srsti zvířat, vyrobené z originální solingenské oceli, v matném nerezu o délce 6,5", gumový doraz mezi oky, snímatelná opěrka prstu, v úpravě matný nerez, ostří s mikroozubením, celková délka 6,5". Číst více..

Profesionální nůžky DOVO Solingen - Profi Line 22 656 R SAT. - na stříhání srsti zvířat

  • nerezové, celokovové, kované - vyrobené z jedinečné originální solingenské oceli
  • povrchová úprava : matný nerez ( R SAT. )
  • ostří s mikroozubením
  • celková délka nůžek - 6,5"
  • gumový doraz mezi oky
  • snímatelná opěrka prstu
  • výrobce : DOVO Solingen - originál Solingen Německo

 

DOVO Solingen, Merkur Solingen

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.


Zaměření nůžek
Na zvířata ANO
Velikost
6,5" ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?