Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme 23.5.

AESCULAP Exacta

3 899 Kč
3 222 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: GT416
Výrobce: AESCULAP

Profesionální akumulátorový zastřihávač Exacta na zvířecí srst od prémiové německé značky Aesculap. Li-ion baterie s provozní dobou až 120 min. Celokovová hlavice. Polohovatelný přídavný hřeben.

Číst více..

 

Profesionální akumulátorový zastřihovač Aesculap Exacta na tlapky, uši či čumák

  • li-ion akumulátor - provozní doba až 120 minut stříhání, doba nabíjení pouze 90 minut
  • fascinující design - zúžený, protiskluzový tvar perfektně padne do ruky
  • práce bez únavy - extrémně lehká (přibližně 115 g), velmi tichá a velmi nízké vibrace
  • pro různé délky srsti: hřebenový nástavec lze nastavit na 4 délky střihu cca. 3 - 6 mm
  • celokovová střihací hlavice

Aesculap

Vynález prvních elektrických střihacích strojků v roce 1912 přinesl další milník v úspěšném příběhu Aesculapu. Sortiment zastřihovačů a střihacích hlavic včetně příslušenství se v průběhu desetiletí stále rozšiřuje.

Nůžky Aesculap jsou vyráběny pomocí špičkových počítačem řízených strojů. Jako prémiová značka v oblasti střihacích strojků a péče o zvířata si Aesculap velmi dobře uvědomuje jejich odpovědnost vůči profesionálním a soukromým uživatelům, pokud jde o udržování vysokých standardů kvality. Střihací strojky Aesculap dnes najdete v přibližně 80 % profesionálních salonů pro péči o psy a ve více než 90 % všech veterinárních ordinací v Německu.

Aesculap získal ocenění od nezávislých institutů, jako jsou German Design Awards a Plus X Award, což dokazuje, že jim není cizí ani vynikající a profesionální design.

Strategická spolupráce s Albert Kerbl GmbH je pak dalším milníkem ve vývoji Aesculapu. Spojenectví mezi Aesculap a Kerbl v tomto sektoru připravuje půdu pro nový růstový skok pro značku Aesculap. Do budoucna plánují tyto značky spolupráci na vývoji nových produktů pro všechny druhy skupin uživatelů, jako jsou zemědělci, veterináři, ošetřovatelé psů, majitelé koní atd.


Co chci ostříhat
Zvířata ANO
Velikost zvířete
Malá ANO

Související produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?