Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme 20.9.

Nůžky na srst DOVO Solingen 48 846

2 095 Kč
1 731 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 48 846
Výrobce: DOVO Solingen
Profesionální nerezové celokovové kované nůžky DOVO Solingen 48 846 R SAT. na srst zvířat s háčkem, hladké ostří v matném nerezu, velikost 8,25". Číst více..

Profesionální nůžky DOVO Solingen 48 846 R SAT. - na srst zvířat

  • celokovové, kované, nerezové - vyrobené z originální solingenské oceli 
  • s háčkem - hladké ostří
  • provedení : matný nerez (R SAT.)
  • velikost : 8,25"
  • výroba : DOVO Solingen - originál Solingen Německo

 

DOVO Solingen, Merkur Solingen

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.


Zaměření nůžek
Na zvířata ANO
Velikost
8" ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?