Vážení zákazníci, prodejna U Alfréda je do odvolání uzavřena, e-shop funguje stále, na infolinku volejte od 10:00-15:00.

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme dnes

Wahl Stealth Combo (Beretto & Beret Limited Edition)

6 790 Kč
5 612 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: BRTBRTT
Výrobce: WAHL

Náhradní hlavy za zvýhodněnou cenu

Hlavy za zvýhodněné ceny

+1 499 Kč

Oleje na strojky

Nezapomeňte na olejování strojku, prodloužíte mu životnost a bude Vám střihat déle, doporučujeme tyto přípravky:

+135 Kč
+175 Kč
+295 Kč

Čistící a dezinfekční spreje

Na čištění, dezinfekci a okamžité zchlazení hlavice doporučujeme:

+420 Kč
+445 Kč
+250 Kč

Prodloužená záruka o 1 ROK

Prodloužení záruky o dalších 12 měsíců

+1 650 Kč

Wahl Stealth Combo Limited Edition - zvýhodněný set profesionálních akumulátorových strojků Wahl Beretto a Wahl Beret v tajemném Stealth provedení s kompletním příslušenstvím.

Číst více..

Wahl Stealth Combo - zvýhodněný set akumulátorových strojků Wahl Beretto a Wahl Beret v tajemném Stealth provedení. 

Představujeme Vám zvýhodněnou sadu dvou špičkových akumulátorových strojků od americké značky WAHL, která dominuje světu střihacích strojků téměř 100 let: Wahl Beretto ProLithium a Wahl Beret ProLithium. Jedná se o skvělé střihací kombo designované do tajemného černočerného Stealth módu - buďte styloví v jakémkoliv provozu.

Wahl Beretto ProLithium Stealth je profesionální akumulátorový střihací strojek na vlasy. Je osazen celokovovou střihací hlavicí Diamond Blade se zesílenou konstrukcí s nastavitelnou výškou střihu od 0,7 mm do 3 mm a šířkou střihu 46 mm. Hlavice je jednoduše snímatelná pro rychlou výměnu a snadnou údržbu. Strojek pohání velmi silný a spolehlivý motor o 6000 otáčkách za minutu. O konstantní rychlost se stará zabudovaný mikroprocesor. Beretto obsahuje li-ionový akumulátor, který je bez paměťového efektu a vydrží až 90 minut plného provozu. Baterie se plně dobije již do 180 minut, stav baterie signalizuje kontrolka. Šasí je ergonomicky vytvarované a krásně padně do ruky, navíc strojek váží pouze 260 gramů, takže je s ním radost pracovat i při delší zátěži. Celý strojek včetně střihací hlavice je v limitované černočerné Stealth úpravě - tento strojek prostě vyčnívá v každém prostředí.

Wahl Beret ProLithium Stealth je profesionální akumulátorový konturovací strojek. Je osazen precizní chromovanou střihací hlavicí Chrome Blade s výškou střihu 0,4 mm a šířkou střihu pouze 28 mm. Hlavice je jednoduše snímatelná pro rychlou výměnu a snadnou údržbu. Strojek pohání silný motor s 5500 otáčkami za minutu, který má ale tichý chod. Beret obsahuje li-ionový akumulátor, který je bez paměťového efektu a vydrží až 75 minut bezkabelového provozu. Baterie se plně dobije do 60 minut, stav baterie signalizuje kontrolka. Strojek lze používat i připojený přímo do sítě. Šasí je ergonomicky vytvarované a padne skvěle do ruky. Strojek má navíc ultra-nízkou hmotnost - pouze 115 gramů. Celý strojek včetně střihací hlavice je v limitované černočerné Stealth úpravě - tento strojek prostě vyčnívá v každém prostředí.

 

Příslušenství:

Wahl Beretto Steath:

Balení obsahuje nabíjecí stojánek, síťový adaptér o délce 2,3 metru, čtyři přídavné nástavce (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm) a plochý kadeřnický hřeben. V sadě naleznete také čistící kartáček na odstranění zbytků vlasů, ochranou krytku na stříhací hlavici a základní mini olejničku s minerálním olejem na prvních několik použití.

Wahl Beret Stealth:

Balení obsahuje praktický nabíjecí i odkládací stojánek, síťový adaptér a čtyři přídavné hřebeny (2,5 mm, 6 mm, 9 mm, 11 mm). V sadě naleznete také čistící kartáček na odstranění zbytků vlasů, ochranou krytku na stříhací hlavici a základní mini olejničku s minerálním olejem na prvních několik použití.

 

Klíčové vlastnosti:

Wahl Beretto Stealth:

 • výkonný moderní strojek v elegantním černém provedení s lithiovým akumulátorem (Li- ion) s delší životností
 • velmi rychlé nabíjení - pouze 180 min, bez paměťového efektu
 • až 90 min bezkabelového provozu
 • velmi silný a spolehlivý motor - 6000 ot./min
 • mikroprocesorem řízená konstantní (optimální) rychlost
 • precizní střihací hlavice Diamond Blade - zesílená konstrukce, s nastavitelnou výškou střihu od 0,7 - 3 mm, šířka 46 mm
 • snadno snímatelná hlavice pro rychlou výměnu a snadnou údržbu
 • ergonomické provedení, které padne do ruky
 • super lehký - pouze 260 g
 • velmi tichý provoz
 • příslušenství: nabíjecí stojánek, síťový transformátor (délka 2,3 m) , čtyři přídavné hřebeny - 3, 6, 9, 12 mm, olejnička se spec. olejem na střihací hlavice, čistící kartáček, plochý hřeben, ochranná krytka střihací hlavice
 • vyrobeno v USA

 

Tip barbera: Jestli hledáte špičkový strojek na vlasy bez zbytečných kabelů, je Wahl Beretto ProLithium skvělá volba! V salonech doceníte jeho ergonomické provedení a ultra nízkou hmotnost. Pro dlouhou životnost nezapomeňte dostatečně olejovat hlavici. V případě potřeby je možné tuto hlavici profesionálně přebrousit. Jestli se vám hlavice při delším provozu zahřívá, je vhodné použít speciální zchlazovací sprej."

 

 

Wahl Beret Stealth:

 • nový elegantní střihací strojek WAHL - kontura - s lithiovým akumulátorem
 • provoz akumulátorový i síťový - lze přímo připojit síťový transformátor
 • precizní chromovaná stříhací hlavice - vyklápěcí, snadno snímatelná, široká 28 mm s výškou střihu 0,4 mm
 • velmi tichý provoz, až 75 min. na jedno nabití 
 • rychlé dobití - 60 min
 • lithiový akumulátor bez paměťového efektu, šetrný k životnímu prostředí, kontrolka dobíjení
 • velmi lehký - pouze 115g
 • ergonomický tvar - příjemně padne do ruky
 • motor 5 500 ot./min.
 • příslušenství: praktický nabíjecí i odkládací stojánek, síťový transformátor, 4 přídavné hřebeny, olejnička se speciálním olejem na stříhací hlavice, čistící kartáček, ochranný kryt na stříhací hlavici
 • barva: černá

 

Tip barbera: "Kvalitní konturka od Wahlu s hlavicí úzkou pouze 28 mm - ideální na jemné dokončovací práce. Oceníte také ultra nízkou hmotnost - pouze 115 gramů. Pro dlouhou životnost nezapomeňte dostatečně olejovat hlavici. V případě potřeby je možné tuto hlavici profesionálně přebrousit."

 

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roce 1919 Leem J. Wahlem, který si téhož roku nechal patentovat první elektrický stříhací strojek na vlasy. Tato korporace se tímto stála lídrem na poli profesionální i domácí péče o vlasy ve své kategorii.

V roce 1967 firma představila první bezdrátový dobíjecí strojek a roku 1971 ho uvedla na trh, čímž okamžitě ovládla přes 90 % severoamerického trhu se stříhacími strojky. V roce 1987 firma vynalezla první kulmu na vlasy, začala vyrábět i různé druhy vysoušečů vlasů. V roce 1996 WAHL kupuje německé firmy vyrábějící stříhací strojky MOSER a ERMILA, čímž se stává největším výrobcem stříhacích strojků na světě. Paleta produktů se rychle rozrostla a firma představuje světu první žehličku na vlasy.

V roce 2009 slaví WAHL 90. výročí založení jako průkopník produktů pro profesionální a domácí péči o vlasy.

Firma WAHL k dnešnímu dni zaměstnává více než 2200 lidí, její produkty se prodávají ve 165 zemích světa a ve svém portfoliu drží více než 100 patentů.


Co chci ostříhat
Vlasy ANO
Napájení
Akumulátorové ANO
Napájení
Síťové ANO
Zaměření strojku
Na kompletní střih ANO
Zaměření strojku
Na detaily ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?