Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Odešleme 20.9.

Kleště DOVO Solingen 125 506 - DovoToro

3 106 Kč
2 567 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 125 506
Výrobce: DOVO Solingen
Pokud si chcete střihat nehty tak kvalitními kleštěmi, které často nemá ani profesionál, pak se díváte správně. S nerezovými, odlehčenými a extrémě ostrými kleštěmi pro vás bude střihání jakýchkoli nehtů doslova hračkou. Číst více..

Pedikérské kleště na nehty DOVO Solingen 125 506 R SAT. - DovoToro

  • robustní, nerezové a obzvlášť precizní profesionální kleště
  • speciální a velmi pevná pružina s ložiskem 
  • ložiskové kolečko na konci pružiny usnadňuje nastavení chodu kleští a snižuje třecí odpor pružiny - lehký chod
  • povrchová úprava: matný nerez
  • výrobce: DOVO Solingen - originál Solingen Německo

 

DOVO Solingen, Merkur Solingen

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.


Povrchová úprava
Matné - nerezové ANO
Účel
Na nehty na rukou ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?