Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč

Nůžky na nehty DOVO Solingen 525 356 - DOVOLANZA

1 709 Kč s DPH
1 413 Kč bez DPH

Luxusní nůžky na nehty DOVO Solingen 525 356 DOVOLANZA s dokonalou povrchovou úpravou, oceněné jako designový produkt roku. Vyrobeno v Německu.

Číst více..
Dostupnost: Není skladem

Nůžky na nehty DOVO Solingen 525 356 - DOVOLANZA

Nůžky na nehty DOVO Solingen 525 356 DOVOLANZA

  • špičková kvalita, jedinečný design
  • z velmi kvalitní solingenské nerezové oceli
  • kované, celokovové se středovým šroubkem 
  • s mikroozubením - výrazně prodlužuje životnost ostří nůžek
  • velká oka držadel - snadná manipulace s nůžkami, vynikající pro silnější prsty
  • velikost: 3,5"  
  • povrchová úprava: matný nerez (R SAT.
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Německo

(Originál Solingen znamaná, že výrobek je vyroben skutečně v Solingenu v Německu a na výrobek je použita jedinečná, vysoce kvalitní solingenská ocel. Výrobek je velice pečlivě a přesně opracován a kontrolován)

DOVO Solingen, Merkur Solingen

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.

Kód: 525 356
Výrobce: DOVO Solingen

Zaměření nůžek
Na manikúru ANO
Povrchová úprava
Matné - nerezové ANO
Účel
Na nehty na rukou ANO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasíláme 1x týdně novinky a slevové akce.Jak používáme vaše údaje?